Кільцева світлодіодна селфи-лампа Led кільце 30см J30 зі штативом
Кільцева світлодіодна селфи-лампа Led кільце 30см J30 12 зі штативом
З таким блогерским набором ви можете почати знімати різноманітні відео і робити якісні фото для вашого Ютуб каналу, Як і всіх інших подібних ресурсів.
Лампа незамінна для майстрів манікюру, нарощування нігтів, вій.
Led лампа ідеально підійде візажистам, hair-стилістам, стилістів-перукарів, тату-майстрам, майстрам перманентного макіяжу, фахівцям з оформлення брів, фотографам, блогерам.
Лампу також використовують всі, хто зацікавлений у хороших і якісних знімках: магазини, інтернет-магазини і шоу-руми.

Характеристики:
- Натуральний світло
- Рівномірне освітлення, не залишає тіней
- Компактна, легка, зручна у використанні;
- Діаметр 30 см;
- Вага 450 г;
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Напруга: 5 V/ USB
- Індекс передачі кольору: Ra> 90;
- Потужність: 28 Вт
- Регулювання яскравості світлового потоку
- Регулювання світла білий, жовтий, нейтральний
- Кріплення на штатив/rack (різьблення 1/4 дюйма);
- Шарнірне з'єднання дає можливість повертати голівку держателя на 360°, а також змінювати кут нахилу, що дозволяє встановлювати світлове обладнання під будь-яким необхідним кутом
- Гнучкий тримач для телефону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Максимальна висота штатива | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,05 ₴










